CSS

Hakkımızda

Yedekdepo.com, Endüstriyel Otomasyon ve Elektrik, Robotik Otomasyon, Medikal, Yazılım, Danışmanlık ve Dijital Dönüşüm sektörlerinde faaliyetleri olan 2002 yılında Gebze’de kurulan şuan Bilişim Vadisi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde hizmet veren ve AR-GE yatırımları ile Türkiye’nin Sanayisini güçlendirme hedefinde olan Hamle Teknoloji Grubunun ikinci el E-ticaret satış platformu olarak hizmet vermektedir.

Yedekdepo.com başta Pilz markası olmak üzere Enda, Frecon, Fultek ve Sinyal Teknik-Mucco markalarına ait çeşitli sektörlerin ihtiyaç duyduğu özellik ve ebatlarda; dijital gösterge, sensör ve termostat ürün guruplarıyla Hamle Teknoloji Grup güvencesi altında Türkiye geneline satış hizmeti vermektedir.

Satış öncesi, satış anı ve satış sonrası müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü teknik destek ve güvenli ödeme yöntemi, hızlı teslimat ile sektörün önemli bir tedarikçisi olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Endüstriyel Teknoloji ürünleri alanında kullanıcılarımıza ve iş ortaklarımıza hızlı ve yenilikçi hizmetler sunarak dijital dönüşümü destekleyen ve bu alanda Türkiye’de e-ticaret sektörünün şekillenmesine katkı sağlayan bir oluşumu tasarlamak ve uygulamak.

Vizyonumuz

‘Doğru ürün, iyi fiyat ve hızlı teslimat’ sloganı ile Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak, onlara, üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.

Endüstriyel Teknoloji Tedarikçisi..